Již dlouhou dobu se zajímám o věci kolem lidského zdraví. Proudění energií, uvolnění a odstranění bolestí. Některé věci mě velmi přitahovaly,( něco mezi zemí a nebem), ale stále nebyl čas se těmto věcem věnovat naplno. Ale potom, jak již to bývá, přišel zlom a to co bylo koníčkem se stalo mojí životní náplní . Jsem moc rád, že jsem se vydal touto cestou, kde mohu své dosavadní znalosti předávat dalším lidem a pomáhat jim v odstranění bolesti a stresu, třeba cestou masáže,nebo vyrovnáním jejich energetických center.
Je pro mě velmi povzbující, když klient, po návštěvě u mě, odchází s pocitem uvolnění a naplněn energií, kterou postrádal. S chutí do života a spokojený. Že se bude rád vracet, protože zde je to místo, kde si může ulevit od bolesti, starostí a načerpat novou energii a životní sílu. Pro mě to znamená impuls, který říká, že má práce má smysl a posouvá mě to dále.
To je hlavní důvod, proč jsem se rozhodl jít touto cestou a neustále se snažím zdokonalovat a hledám další cesty, jak pomáhat lidem s jejich problémy. Masáž není jen o uvolnění těla, ale i o uvolnění a harmonizaci ducha. Při masáži se dá nejen příjemně relaxovat, ale i povídat, každému dle jeho přání.
Těším se na vaši návštěvu.