Nabízím masáže: Sportovní,relaxační, lymfatické, protimigrénové, speciální egyptskou energetickou masáž a další po dohodě a požadavku zákazníka.

Umění masáže se k nám dostalo z Egypta a používali ji Řekové a později i Římané, věděli, že svaly jde uvolnit a ochablé svaly naopak posilnit, znali také příznivý účinek masáží na krevní oběh, hojení následků poranění, nespavost atd. Dnešní masáže jsou již dovedeny do dokonalosti a dokáží vaše tělo nejen uvolnit, ale některé speciální masáže pomáhají i v léčebném procesu vašeho těla.

Sportovní masáž - vhodná pro všechny, kteří sportují a potřebují zregenerovat unavené svaly, nebo naopak připravit k co nejlepšímu výkonu.

Relaxační masáž -máte sedavé zaměstnání, nebo stojíte celý den na nohou, sedíte v autě? Relaxační masáž uleví vašemu unavenému tělu a dodá vám novou energii.

Lymfatická masáž - jedná se o speciální masáž, která působí jako prevence některých zdravotních potíží , tak i v případě různých otoků a dalších zdravotních komplikací, též napomáhá k odstranění celulitídy. 

Čínská tlaková masáž - využívá znalostí akupunkturních drah a bodů a stimuluje energii v meridiánech - orgánových dráhách. Masáž působí blahodárně na celý organismus. 

Protimigrénová masáž - pokud trpíte  bolestí hlavy, máte zablokovanou krční páteř, tato masáž je právě pro vás.

Speciální Egyptská energetická masáž - Masáž podle Egyptské bohyně Esset ( Issis),egyptská léčitelka nemocných, tato masáž harmonizuje vaše energetické pole a nastartuje vlastní léčení těla.

Další masáže - po dohodě s klientem, dle jeho potřeb a požadavků.

Těším se na vaši návštěvu a věřím, že po návštěvě u nás se budete cítit lépe a rádi se k nám vrátíte.